Ethereum (ETH) Mining için En İyi Pool Listesi (Havuzlar)

Kripto para madenciliğinde son zamanlarda en karlı olan mining yöntemi Ethereum (ethash) madenciliğidir. Eğer bir ekran kartınız varsa ve boşta dururken para kazansın istiyorsanız eth madenciliğine bir göz atın derim.

Madencilik havuzlarında en büyük problem minimum çekme limitidir (minimum payout). Listemizi hazırlarken güvenilirlikten sonra minimum çekme tutarını önemsedik.

https://cryptodore.com/

Binance Pool

Kesinlikle en mantıklısı ve en güvenilir olanı Binance Madencilik Havuzu’dur. Eğer bir binance hesabınız varsa kolay bir şekilde madenciliğe başlayabilir ve her gece rakam ne olursa olsun binance hesabınıza aktarılır. Diğer havuzların 0.05 gibi limite ulaşmanızı zorlayan politikalarından dolayı büyük bir avantaj sağlıyor. Binance pool ile mining yapmaya başlamak için tıklayın.

Ethermine

Ethermine güvenilir ve toplam hashrate oranının %25’lerde olduğu bir havuzdur.

Sparkpool

Toplam hasrate oranı %27 ve en çok mining yapılan havuzlardan biridir. Arayüzü biraz karmaşık ama sorunsuz pool olarak bilinir.

eth.nanopool.org

Arayüzünü en çok sevdiğim ve rahatlıkla kullandığım madencilik havuzudur. Minimum çekme tutarı 0.05ETH’dir. Eğer ev kullanıcısıysanız bu rakama ulaşmanız zor olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*